Prejsť na obsah
Dianie na fakulte

V januárovom vydaní raňajkového formátu Creative Mornings Bratislava vám aktivistka Sandra Štasselová predstaví najnovší projekt experimentálnej platformy Vnútroblok – Vinica Pionerska.
Prednáška sa uskutoční uskutoční 30. januára 2015 o 8:30 na Fakulte architektúry STU v Bratislave, miestnosť č. 119.

Sandra Štasselová študovala mestskú architektúru na Slovensku aj v Holandsku, kde istú dobu spoločne s manželom žili. Našťastie sa rozhodli vrátiť domov a so sebou si priniesli túžbu zmeniť veci k lepšiemu. Aj práve preto sa Sandra okrem aktivít Vnútrobloku venuje práci pre Nadáciu Pontis.

Vnútroblok pred troma rokmi založili mladí Bratislavčania, ktorým nie je ľahostajný ich životný priestor. Podnikajú kroky na zmapovanie a rozvinutie potenciálu mestských priestorov. Mnohé radostné chvíle už stihli priniesť po Bratislave postupne rozkvitajúce Mobilné záhrady a v roku 2015 sa môžeme tešiť na ohlasovanú mestskú susedskú vinicu.

Vzhľadom na obmedzenú kapacitu priestoru sa je potrebné na podujatie registrovať. http://creativemornings.com/talks/sandra-stasselova

udalosť facebook-u

Creative Mornings predstavuje blok inšpiratívnych ranných prednášok, spojených s diskusiami, ktoré sa aktuálne konajú v 87-mich mestách v 30-tich krajinách sveta. Spolu už predstavili viac ako 44 000 zaujímavých ľudí z rôznych oblastí. Návštevníci majú možnosť spoznať kreatívnych ľudí, nadviazať zaujímavé spolupráce či už s ľuďmi z Creative Mornings Bratislava, alebo z iných miest a krajín prostredníctvom oficiálnej webstránky.