Prejsť na obsah
Dianie na fakulte

plagat

 

Zaujímajú Ťa staré priemyselné budovy?

Vieš si predstaviť ako oživiť tieto opustené miesta?

Máš nápady, ktoré stoja za povšimnutie?

Potom je tu Tvoj čas!

Prihlás sa na náš kurz, ktorý organizujeme už od 24.6. do 4.7.,  zaži kopu zážitkov, pozri si miesta, na ktoré sa bežne nedostaneš a spoznaj nových ľudí až z 20 krajín Európy.  ZREŠTARTUJ závity a prejav svoju kreativitu! Prichádza letný kurz REFRESH! New Faces of Abandoned Places. Organizuje ho študentská organizácia BEST, ktorá pôsobí už v 32 krajinách celej Európy.

A čo to ten kurz je?

Letný kurz je podujatie, ktorého hlavným cieľom je poskytnúť študentom technických univerzít z celej Európy možnosť rozšíriť a obohatiť si svoje doterajšie vedomosti nadobudnuté počas štúdia. BEST Bratislava organizuje tohtoročný letný kurz pod záštitou Fakulty architektúry Slovenskej technickej univerzity v Bratislave.  Ale to neznamená , že je len pre architektov! Hľadáme kreatívnych a zvedavých ľudí , akéhokoľvek zamerania, ktorí majú množstvo nových nápadov a chceli by sa o ne podeliť.

Témou je obnova industriálnych pamiatok, starých tovární a ich nové využitie. Súčasťou kurzu je workshop, počas ktorého budeme navrhovať konkrétne  spôsoby využitia a prezentácie starej dieselovej elektrárne v Piešťanoch.  Západoslovenská energetika, vlastník objektu, je generálnym partnerom tohto kurzu. Možno práve Tvoj nápad sa tu v budúcnosti zrealizuje!

Kurzu sa zúčastní 22 študentov z technických univerzít z rôznych krajín Európy a 20 študentov Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Výber účastníkov zabezpečí BEST Bratislava na základe ich záujmu o tému a ich motivácie.  Kurz sa ukončí prezentáciami prác a slávnostným odovzdaním certifikátov o absolvovaní BEST akademického kurzu. Účastníci získajú zároveň ECTS kredity.

Viac nájdeš na našom webe: http://www.sc12-refresh.best-bratislava.sk/skparticipants

Samozrejme, čerstvé novinky môžeš sledovať aj na našom facebooku: https://www.facebook.com/pages/Refresh-New-Faces-of-Abandoned-Places/321133427949752

 

Nepremrhaj šancu zažiť niečo nové!

BEST Bratislava