Prejsť na obsah
Dianie na fakulte

Pozývame vás  na ďalší webinár spoločnosti Elsevier: „ScienceDirect - tipy a triky“, ktorý sa bude konať  vo štvrtok 24. novembra od 13:00 do 14:00.

PROGRAM:
- nový výzor databázy ScienceDirect 
- možnosti vo vyhľadávaní
- zobrazenie článku a ďalšia práca s ním 

Webinár bude prebiehať v slovenskom jazyku. V priebehu webinára máte možnosť pýtať sa otázky alebo požiadať o ukážky konkrétnych funkcií.

O databáze: ScienceDirect je renomovaná plnotextová databáza určená vedcom, akademických pracovníkom, študentom a informačných pracovníkom. Ponúka sofistikované, plnotextové vyhľadávanie v technických, prírodovedeckých, spoločenských vied, lekárskych zdrojoch a kombinuje ho s intuitívnymi nástrojmi, ktoré Vám umožňujú získať informácie rýchlo a efektívne. Vyhľadávajte informácie vo viac ako 3800 časopisoch a viac ako 35000 knižných tituloch. 


V prípade záujmu o účasť na webinári je treba sa zaregistrovať tu: REGISTRÁCIA

ŠKOLITEĽ:  Jitka  Dobbersteinová,  Slovakia Freelance Trainer,  Elsevier B.V., tel.: +421 905 810 527

V prípade otázok alebo návrhov k webinárom, obráťte sa prosím na školiteľku spol. Elsevier. 

 

INFORMÁCIA:                    

Prístup k databáze ScienceDirect a k ostatným licencovaným databázam STU pre doktorandov a pracovníkov STU je možný na základe overenia IP adries počítačov alebo pomocou vzdialeného prístupu .

V databáze ScienceDirect nájdete open access prístup k plným textom publikácií
Dostupné sú aj úplné texty časopiseckých článkov a príspevkov z konferencií z oblasti architektúry, dizajnu a urbanizmu.