Prejsť na obsah
Dianie na fakulte

Festivalová sezóna sa už síce skončila, no to neplatí pre architektov! Príďte sa zoznámiť s novými prvákmi a uviesť ich do adrenalínového štúdia architektúry. Všetci sa spoločne stretneme už piaty rok na MANIFESTE dńa 21.9.2017, na Fakulte architektúry STU v Bratislave. Burza skrípt umožní každému nájsť si študijný materiál, ktorý bude v novom akademickom roku potrebovať. 
Tento rok sa Manifest zmení na veľkú grilovačku s rodinnou atmosférou. Vrhni sa do nového semestra tým správnym smerom. Na privítanie prvákov i neprvákov pripravíme Archtung bar a gril.

Súčasťou tohtoročného Manifestu bude aj prednáška zahraničného hosťa prof. Daniele Pisani, ktorý pôsobí na Univerzite Politecnico di Milano, Katedra architektúry a urbanizmu. Daniele Pisani je autorom najrozsiahlejšej knižnej publikácie o architektovi Paulo Mendes da Rocha.  Prednáška bude vedená v anglickom jazyku pod názvom: Urban Tectonics. On Paulo Mendes da Rocha's Work.
Prednáška bude viazaná na aktuálnu výstavu, ktorú môžete vidieť vo foyer Fakulty architektúry STU v Bratislave. Výstava je venovaná architektovi Paulo Mendes da Rocha, ktorý je medzi mnohími aj držiteľom Pritzkerovej ceny za architektúru. 
 

Program
15:00 - 17:00 foyer, burza skrípt 
17:00 - 18:00 prednáška, prof. Daniele Pisani, Aula Emila Belluša
18:00 - 22:00 grilovačka na námestí

Vstup voľný