Prejsť na obsah
Dianie na fakulte

Čerstvé Ovocie / Urban Market vyhlasuje súťaž na vytvorenie produktov, ktorých podmienkou je, aby vznikli v spolupráci s rôznymi umeleckými a kreatívnymi odbormi, aby vznikli v tíme a boli čo najviac originálne a jedinečné.

Registrácia / registračný formulár: FORMULÁR
Informačný dokument na stiahnutie: DOKUMENTKomerčný trh je v dnešnej dobe hlavne o súťažení a skloňovaní slova konkurencia. Nás však vo svete plnom rozdielností oveľa viac zaujíma zdieľanie nadobudnutých schopností, ktoré má silu prinášať výnimočné výsledky. A práve o tom je spolupráca. Dnes si už len ťažko predstavíme prácu alebo projekt, ktoré by nevyžadovali nejakú formu spolupráce. Pracovať aspoň s jedným ďalším človekom nás obohacuje o zážitky zo spoločného riešenia problému, zdieľania myšlienok, nápadov a schopností a z neustáleho učenia sa. Spolupráca posilňuje medziľudské vzťahy, zlepšuje pripravenosť na prijímanie iných názorov, riešenie konfliktov, umožňuje viesť vecné diskusie, ako aj schopnosť vystúpiť zo svojej bubliny a pozrieť sa na situácie z viacerých pohľadov. A väčšinou prinesie niečo originálne.

Čo vznikne keď sa spojí módy návrhár a grafický dizajnér, šperkár a výrobca módnych doplnkov, vizuálny umelec, fotograf a hudobné vydavateľstvo, architekt a brašniar alebo výrobca kozmetiky a produktový dizajnér? Odpoveď sa dozvieme na jarnom Urban Markete.

V duchu témy SPOLUPRÁCA vyhlasujeme súťaž, ktorej cieľom je spojiť kreatívnych ľudí z rôznych umeleckých a kreatívnych odvetví, aby vytvorili tím, ktorý pri príležitosti jarného Urban Marketu zrealizuje jedinečný produkt, či dizajn. Tieto kolaborácie budú vystavené na Fakulte architektúry a tie najlepšie budú aj ocenené.

Súťaž je súčasťou podujatia Urban Market 2018 (Spring Edition).

REGISTRÁCIA KREATÍVNYCH TÍMOV

Prihlasovanie:
1.kolo (do 01.04.) – prihlasovanie projektov:

- Prihlasovací formulár: FORMULÁR
- Po uzávierke prihlásených projektov budú tímom zaslané požiadavky na potrebné výstupy a ich špecifikácia

2.kolo (do 01.05.) – realizácia projektov

Dokedy:
Prihlasovanie projektov / tímov: do 01. 04. 2018
Realizácia projektov / produktov: do 01. 05. 2018

Kedy:
Výstava produktov: 01. – 03. 06. 2018 / Fakulta architektúry STU, Bratislava
Vyhlásenie výsledkov: 03. 06. 2018 / Fakulta architektúry STU, Bratislava

Ceny:
Cena poroty:

- 1. miesto – 500Eur
- 2. miesto – vecné ceny od partnerov podujatia
- 3. miesto – voľné prezentačné miesto na Urban Marketoch v roku 2018

Cena verejnosti: 300Eur

Hodnotiace kritéria:
Medziodborovosť
Jedinečnosť a originalita konceptu
Kvalita a prevedenie produktu
(Česko-slovenská spolupráca)

Kontakt a viac informácii:
Urban Market
info@urbanmarket.sk