Prejsť na obsah
Ateliér - Alexy / Bogár
22_04_2020

Dnes skvelá skúsenosť: účasť na medzinárodnej online konferencii LE:NOTRE Cross-Border Landscapes Forum 2020, kde sme mali česť vystúpiť s vlastnou prednáškou o aktuálnom výskume a výučbe. Popri keynote speakers Anja Bruell a Marek Dinka, prezentovali svoje projekty Klára Salzmann (ČVUT Praha), Christoph Litschauer (National Park Donau-Auern), Martin Kuba a Michal Bogár (FA STU), ktorý prezentoval výskum bratislavskej suburbánnej oblasti a cezhraničnej krajiny. Viac o konferencii nájdete na fb stránke Le:Nôtre institut, alebo Alexy/Bogár. Veľká vďaka patrí celému organizačnému tímu, ktorý dokázal v čase pandémie zorganizovať skvelé podujatie, na ktorom bolo online pipojených vyše 170 divákov. Vidíme sa o rok v Gdaňsku na fóre 2021, dúfajme, že osobne!

17_04_2020

POKRAČUJEME V ON-LINE KONZULTÁCIÁCH A DEBATÁCH

Konzultácie bakalárok aj ostatných prác bežia cez messenger, google meet, skype. Spolupráca funguje, študenti  hovoria, že príprava na každú konzultáciu im zaberie omnoho viac času. než pri prezenčnom systéme. Omnoho viac kreslia a píšu scenáre svojich konceptov, aby boli jednoznačne zrozumiteľné...

24_03_2020

DENNÉ MENU : GOOGLE MEET

Pokračujeme v konzultáciách v čase epidémie. Každý deň debaty a kreslenie cez google meet, e-mail, messenger a ďalšie siete. Dobre sme to rozbehli od 9.3. a držme tempo... Vidíme sa z domu!

Andrej a Michal.

22_01_2020
1. MIESTO V SÚŤAŽI BAKALÁR 2019 - MULTIFUNKČNÁ ŠPORTOVÁ HALA, BRATISLAVA

Tešíme sa, že naša študentka Bc. Veronika Slaničanová získala 1. miesto v celoštátnej súťaži o najlepšiu bakalársku prácu v akademickom roku 2018 - 2019.

Pedagóg: Andrej Alexy, hosť. prof.

-

10_01_2020
OBHAJOBY ATELIÉROVÝCH PRÁC V ZIMNOM SEMESTRI 2019

Výborná porota, skvelá diskusia a v neposlednom rade vynikajúce občerstvenie.

Ďakujeme všetkým zúčastneným menovite členom komisie, ktorými boli:

Monika Mitášová, Ľubomír Klaučo, Matej Grébert, Zoran Michalčák

a ďakujeme aj naším študentom za ich prácu počas semestra a vytvorenie tímovej atmosféry.

Andrej a Michal.

-

-

-

-