Prejsť na obsah
Dianie na fakulte

O absolventoch STU dobré jazyky tvrdia, že sú to tí v prieniku množín “pekní a múdri”! Je to možno subjektívny názor, čo však môžeme tvrdiť objektívne je, že Fakulta architektúry STU vychováva talentovaných, schopných a kreatívnych mladých ľudí, ktorí žnú úspechy doma i v zahraničí.

 

To je dôvod, prečo Fakulta architektúry STU každoročne vyhlasuje Cenu dekana - teda ocenenie za najlepšie ateliérové práce svojich študentov. Všetci, ktorí už niekedy navštívili Noc architektúry alebo prieskumy, ktoré sa na fakulte konajú, vedia, že medzi študentskými prácami je množstvo excelentných výkonov a svet architektúry či dizajnu sa každoročne teší na ďalšie ohromujúce diela.

 

Porota zložená zo slovenskej architektonickej špičky ocení najlepšiu študentskú tvorbu už čoskoro. Ak chcete mať palec na pulze architektonických či dizajnérských dejín, príďte sa pozrieť na kreativitu, ktorá je funkčná a oceniť funkčnosť, ktorá vás zaskočí svojou invenčnosťou.

 

Kedy? 11. 2. 2019, 15:00

Kde? Fakulta architektúry STU

 

Zastavte sa. A vychutnajte si atmosféru, akú môžete zažiť iba v priestore, ktorý je naplnený jedinečnými ľuďmi, ktorí vytvárajú krásne veci.